Podnikanie na Seychelách prostredníctvom offshore firmy

Ak vám nevyhovuje podnikateľské prostredie na Slovensku, môžete vziať nohy na plecia a ujsť do zahraničia. Trebárs aj na Seychely. Zdá sa vám to absurdné a myslíte si, že sme spadli z Marsu? Omyl! Vďaka Company Formation budete môcť svoje podnikateľské úmysly realizovať aj v zahraničí. Prostredníctvom svojej offshore firmy sa môžete vyhnúť vysokým daniam. Budete mať jedinečnú možnosť svoje podnikanie orientovať dopredu.

Je pravda, že odborníci radia podnikanie ťahať do zahraničia. Firma registrovaná v daňovom raji bude pre slovenských podnikateľov veľmi prospešná. Bude registrovaná podľa legislatívy daného štátu. Nechajte sa nalákať na nízke dane a rozhodnite sa pre založenie offshore zahraničnej firmy. Takáto firma vám umožní získať potrebnú finančnú stabilitu, ktorú by ste na Slovensku horko – ťažko dosiahli.

Seychely nielen dovolenkovým rajom

Seychely nie sú len dovolenkovým rajom. Ponúkajú aj možnosť založiť si offshore spoločnosť. Poskytujú naozaj výhodné podmienky pre začiatočnícke podnikateľské subjekty, ktoré sa chcú vyhnúť vysokým daniam. Ak aj vy uvažujete nad offshore spoločnosťou na Seychelách, tak skočte na stránku spoločnosti Company Formation, ktorá vám formálne založí tú najlepšiu offshore firmu. Nepoťte sa len na dovolenke na Seychelách. Dajte reprezentatívne sídlo svojej spoločnosti na Seychely a podnikajte. Veľkým lákadlom offshore spoločnosti na Seychelách sú práve nulové dane a nízke poplatky za vedenie spoločnosti. Takmer zadarmo a ešte tomu aj ušetríte peniaze! Nezdá sa vám to lákavé?

Ak sa chcete šplhať na vrchol a nechcete sa obzerať späť, vezmite si so sebou offshore spoločnosť a prilákajte k sebe čo najväčšie množstvo zákazníkov.

Chcete, aby vaši zamestnanci vedeli dobre anglicky?

Ak plánujete expandovať aj na zahraničný trh, skúste zabezpečiť pre svojich zamestnancov poriadny kurz angličtiny pre firmy. V Bratislave ho usporadúva v pravidelných intervaloch vynikajúca jazyková škola Empire. Neváhajte ani minútu a čím skôr nahláste svoj tím. Nechajte, aby sa zdokonaľovali v cudzom jazyku, ktorý je celosvetovo veľmi žiadaný. Vďaka jazykovým znalostiam sa k vám budú sypať aj zahraničné ponuky, ktoré nebudete odmietať. Je lepšie vedieť jazyk ako sa dorozumievať rukami – nohami, nemyslíte?

Komentáre