Aké to je podnikať s európskou spoločnosťou?

Európska spoločnosť je súčasný trend, na ktorý letí čoraz viac podnikateľov. Ak premýšľate nad podnikaním, skúste sa pozrieť na bližšie informácie o tejto spoločnosti. Možno sa vám zdá, že budete musieť baliť kufre a ísť podnikať trebárs aj na Sibír. To ale vôbec nemusíte.

Prečo práve európska spoločnosť?

Práve táto nová forma podnikania, ktorá k nám prišla v roku 2004, je veľkým lákadlom. Má jednu výhodu, ktorú obyčajné spoločnosti nemajú, a to dokáže meniť sídlo spoločnosti v rámci EÚ bez toho, aby bola zlikvidovaná. Dalo by sa povedať, že táto spoločnosť môže pendlovať medzi krajinami EÚ. Európska spoločnosť vám pomôže získať prestíž po celej Európe. Po tomto túži každý podnikateľ, tak prečo by ste to nemohli využiť aj vy. Dávajte si však pozor na výšku imania. Je totižto iná ako pri zakladaní iných spoločností. Je vo výške 120 000 €. Základné imanie musí byť bezpodmienečne vyjadrené v eurách. Podrobnejšie informácie hľadajte u firmy, ktorá vám založí európsku spoločnosť, zatiaľ čo vy budete doma popíjať dobrú kávu. Bezstarostné založenie európskej spoločnosti nechajte v rukách M2 Business. Táto spoločnosť vám pripraví vašu európsku spoločnosť na mieru.

Iné služby, ktoré vám okrem založenia Európskej spoločnosti poskytne M2 Business

Založiť európsku spoločnosť dokáže tím u M2 Business. Okrem tejto fantastickej služby, pri ktorej nepohnete ani prstom, dokáže M2 Business nájsť spôsob zrušenia s.r.o. Každý podnikateľ má citový vzťah k svojej spoločnosti a práve preto je dobré, keď túto zodpovednosť nechá na niekom, o ktorom bude vedieť, že bude so spoločnosťou šetrne zaobchádzať. M2 Business vám vyberie spôsob zrušenia s.r.o. čo najrýchlejšie. Preto ak poznáte niekoho, kto uvažuje nad možnosťou ukončenia podnikania, navrhnite mi spoluprácu s M2 Business.

Vráťme sa ale k podnikaniu s európskou spoločnosťou. Výhodou európskej spoločnosti je to, že sa stanete vedúcim predstavenstva už do 24 hodín. Založenie a registrácia na daňovom úrade trvá približne päť týždňov. M2 Business vám nenechá nič na starosti. Všetko vybaví za vás.

Firemné mítingy

Potreba stretávať sa a predávať skúsenosti z jedného zamestnanca na druhého môže byť aj vašou prioritou. Tlačiť sa v malých kancelárskych priestoroch by bolo asi zbytočné, keď môžete organizovať firemný míting v Žiline. Hotel Galileo vám poskytne veľké priestory na organizovanie mítingov/ kongresu.

Komentáre